Nová éra internetu

Vít Vonka

Vít Vonka

ChatGPT

Jakým způsobem moderní technologie a algoritmy mění svět grafiky a umožňují tvůrcům vytvářet ještě zajímavější a působivější vizuální prvky?

Jedním z nejzajímavějších trendů v oblasti grafiky v posledních letech je rostoucí využívání strojového učení a umělé inteligence. Tyto technologie umožňují tvůrcům generovat realistické a působivé grafické prvky, které by byly jinak těžko dosažitelné. Například generativní algoritmy umožňují tvůrcům vytvářet nové a zajímavé textury, tvary a vzory, zatímco neuronové sítě mohou být použity k automatickému vytváření animací nebo korekci obrazu.

Dalším zajímavým trendem je využívání virtuální a rozšířené reality v oblasti grafiky. Tato technologie umožňuje tvůrcům vytvářet interaktivní a působivé vizuální prvky, které umožňují uživatelům prozkoumat a interagovat s digitálním prostředím. Virtuální a rozšířená realita také umožňují tvůrcům vytvářet vizuální prvky, které jsou interaktivní a reagují na pohyb a akce uživatele.

Grafika také prochází velkými změnami v oblasti 3D tisku. Tento postup umožňuje tvůrcům vytvářet fyzické objekty, které jsou téměř přesnou kopií digitálního modelu. Využití 3D tisku umožňuje tvůrcům vytvářet komplexní a realistické vizuální prvky, které jsou fyzicky přítomné a mohou být využity v různých oblastech, jako jsou architektura, design nebo umění.

Posledním zajímavým trendem v oblasti grafiky je využití blockchainu. Tato technologie umožňuje tvůrcům vytvářet a prodávat digitální umělecká díla, která jsou zabezpečená a nezpodobnitelná. Tento postup umožňuje tvůrcům získávat spravedlivou odměnu za svou práci a zároveň umožňuje uživatelům investovat do digitálního umění.

Toto je první věta napsaná člověkem. Zajímavé, že? Schválně mi napište pod Linked-in příspěvek kolik z vás poznalo, že se jedná o článek vygenerovaný umělou inteligencí.

Konzultace zdarma

Zamluvte si bezplatnou konzultaci s naším expertem.
Zanechte nám svůj kontakt a my se vám ozveme.

Kontakt

Telefon
Obchodní oddělení
+420 736 173 776

Produkční oddělení
+420 735 512 896

E-mail
info@legitvisual.cz

Fakturace

SÍDLO
Harmonická 1384/13
Stodůlky
158 00 Praha


IČO
02800705

@ 2023 Legit Visual